Filma Me Titra Shqip: Persepolis

95 min 2007 7,9 / 1176
Kategoria: Animacion Dramatik
Viti: Jun 27, 2007
Gjuha Origjinale: FR
Popullariteti: 8,576
Shikime: 1467
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një vajzë iraniane e pjekur para moshës së saj dhe që nuk ka frikë të shprehet rritet gjatë Revolucionit Islamik.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR