Filma Me Titra Shqip: Gentleman

144 min 2020 7 / 1
Kategoria: Aksion Dramatik Mister
Viti: Feb 7, 2020
Gjuha Origjinale: KN
Popullariteti: 1,4
Shikime: 2082
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Bharati vuan nga një çrregullim i rrallë i quajtur Sindroma e Bukuroshes së Fjetur (sindroma Kleine-Levin), e cila i shkakton përgjumje të tepruar dhe e bën atë të flejë minimalisht 18 orë në ditë. Në ato gjashtë orë të mbetura për të jetuar, atij i duhet të përballet me të papriturat e jetës, mes të cilave, edhe me një klan mafioz që bën trafikimin e qelizave vezë për gratë infertile.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR