Filma Me Titra Shqip: Cut Off

132 min 2018 6,7 / 67
Kategoria: Thriller Krim Dramatik
Viti: Oct 11, 2018
Gjuha Origjinale: DE
Popullariteti: 16,957
Shikime: 2491
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Paul Herzfeld gjen një kapsulë në kokën e një kufome të gjymtuar rëndë, që përmban një numër telefoni dhe një fjalë të vetme: emrin e vajzës së tij.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR