Filma Me Titra Shqip: Enter the Void

161 min 2009 7,4 / 1044
Kategoria: Fantazi Dramatik
Viti: Jun 17, 2009
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 13,515
Shikime: 1579
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një shpërndarës amerikan droge që jeton në Tokio tradhtohet nga miku i tij më i mirë dhe vritet gjatë një marrëveshje droge. Shpirti i tij, duke parë pasojat e vdekjes së tij, kërkon ringjallje.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR