Filma Me Titra Shqip: Termination

82 min 2019 8 / 1
Kategoria: Fantashkence
Viti: Aug 11, 2019
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 7,983
Shikime: 1446
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Në një të ardhme, ku teknologjia dhe qenia njerëzore kanë ndryshuar, mendja dhe trupi pushtohen me forma më mizore, të cilat shpesh, kërkojnë edhe zgjidhje më radikale.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR