Filma Me Titra Shqip: Last Holiday

112 min 2006 6,8 / 341
Kategoria: Aventure Komedi Dramatik
Viti: Jan 13, 2006
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 10,172
Shikime: 3031
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Xhorxha Bërd punon si shitëse në repartin e kuzhinës të dyqanit Kragen. Kur mëson se ka vetëm tre javë për të jetuar, ajo mbledh paratë që ka, heq dorë nga puna dhe niset me avion në një resort luksoz, të cilin ka ëndërruar gjithmonë ta vizitonte.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR