Filma Me Titra Shqip: The Old Guard

124 min 2020 7,3 / 512
Kategoria: Aksion Fantazi
Viti: Jul 10, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 179,305
Shikime: 3008
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një grup mercenarësh shekullorë, të gjithë të pavdekshëm dhe me aftësinë për t’u vetëshëruar, zbulojnë se dikush e ka mësuar kush janë dhe ata duhet të luftojnë për të mbrojtur lirinë e tyre.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR