Filma Me Titra Shqip: Terrified

88 min 2018 6,4 / 192
Kategoria: Horror
Viti: May 3, 2018
Gjuha Origjinale: ES
Popullariteti: 11,026
Shikime: 2193
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Kur në një lagje të Buenos Airesit ndodhin disa ngjarje paranormale, një doktoreshë e fushës, një kolegu i saj dhe një ish-oficer policie vendosin të nisin hetimet dhe të zbulojnë misterin.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR