Filma Me Titra Shqip: The Whistleblower

112 min 2010 6,7 / 316
Kategoria: Dramatik Thriller Krim
Viti: Sep 13, 2010
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 12,418
Shikime: 2074
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Bazuar në përvojat e një policeje në Nebraska, Kathryn Bolkovac (Rachel Weisz) e cila zbulon një unazë vdekjeprurëse ndërsa shërbente si një paqeruajtëse e SHBA-së, në Bosnjën e pasluftës. Duke rrezikuar jetën e saj për të shpëtuar jetën e të tjerëve, ajo zbulon një komplot ndërkombëtar dhe është e vendosur për ta ndaluar, pa marrë parasysh koston.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR