Filma Me Titra Shqip: Relic

89 min 2020 6,3 / 37
Kategoria: Horror Dramatik
Viti: Jul 3, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 87,111
Shikime: 1531
Pershkrimi
Kur Edna, matriarka e vjetër dhe vejushë e familjes, zhduket, vajza e saj Kei, dhe mbesa Sem, shkojnë tek shtëpia e vjetër e familjes për ta gjetur. Pas rikthimit të saj, filluan të venë re një prezencë të çuditshme që pushton shtëpinë dhe trupin e Ednës.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR