Filma Me Titra Shqip: Son of God

138 min 2014 6,5 / 140
Kategoria: Dramatik
Viti: Feb 28, 2014
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 12,491
Shikime: 2866
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Historia e jetës së Jezusit që nga lindja dhe mësimet e tij, kryqëzimi dhe ringjallja përfundimtare.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR