Filma Me Titra Shqip: Browse

0 min 2020 1 / 1
Kategoria: Thriller Horror
Viti: Jul 7, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 13,423
Shikime: 2340
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një njeri i vetmuar bindet se dikush i ka hakuar të gjitha pajisjet dhe se po i përdorin për ta manipuluar dhe kontrolluar.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR