Filma Me Titra Shqip: Palm Springs

90 min 2020 7,8 / 153
Viti: Jul 10, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 96,588
Shikime: 3318
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Kur Nilsi i pakujdesshëm dhe shoqëruesja e nderit Sarah takohen rastësisht në një dasmë në Palm Springs, gjërat ndërlikohen pasi ata nuk janë në gjendje të shpëtojnë nga vendi, vetja dhe njëri-tjetri.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR