Filma Me Titra Shqip: Stardust

127 min 2007 7,2 / 2615
Viti: Aug 9, 2007
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 20,403
Shikime: 2632
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Në qytetin e Stormholdit, Tristani i premton Viktorias, dashurisë së tij, një yll nga bota magjike përtej Murit. Por nuk e dinte që aventurat e tij dhe dashuria e tij e vërtetë do të fshiheshin pas atij muri.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR