Filma Me Titra Shqip: Her Blue Sky

107 min 2019 7 / 7
Kategoria: Animacion Romance
Viti: Oct 11, 2019
Gjuha Origjinale: JA
Popullariteti: 6,177
Shikime: 1360
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Her Blue Sky (2019)Pas vdekjes së prindërve, Akane mbeti në qytetin e saj të lindjes për t'u kujdesur për motrën e saj të vogël, Aoi. Vite më vonë, ish i dashuri i saj, Shinosuke, kthehet në qytet për të performuar në një festival muzikor. Në të njëjtën kohë kur dy ish të dashuruarit ritakohen, Aoi takon Shinosuken adoleshent, i cili kishte udhëtuar në kohë dhe bie kokë e këmbë në dashuri me të.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR