Filma Me Titra Shqip: Cousins

83 min 2019 6,8 / 33
Kategoria: Komedi Romance Dramatik
Viti: Jun 26, 2019
Gjuha Origjinale: PT
Popullariteti: 9,33
Shikime: 6056
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Lukas jeton me tezen e tij fetare në një qytet të qetë. Por kjo jetë e qetë dhe e mëzitshme i ka ditët e numëruara kur tezja bamirëse njofton ardhjen e një nipi tjetër Mario, i sapo dalë nga burgu.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR