Filma Me Titra Shqip: Table No. 21

0 min 2013 5,7 / 31
Kategoria: Aventure Thriller
Viti: Jan 3, 2013
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 3,242
Shikime: 864
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një çift jeton një jetë mediokër dhe janë të tronditur që kanë fituar pushime ekzotike në ishujt Fixhi dhe ezaltimi i tyre rritet kur ata marrin një shans për të luajtur …
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR