Filma Me Titra Shqip: Rising Free

109 min 2019 0 / 0
Kategoria: Dramatik Histori
Viti: Dec 6, 2019
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 10,543
Shikime: 1820
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Në fund të shekullit të 19-të në Amerikë, filmi tregon historinë e një vajze të re, e cila jeton me pasojat e paragjykimit racial. E rrethuar nga rreziku se mund të shitet dhe mund t'i hiqet liria, ajo zbulon shpresën përmes një familjeje shpirtmirë nga ku mëson faljen dhe mëshirën e transformimit të saj.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR