Filma Me Titra Shqip: Suburban Wildlife

86 min 2019 0 / 0
Kategoria: Komedi Dramatik
Viti: Jun 8, 2019
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 10,543
Shikime: 2083
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Pas diplomimit të tyre, 4 miq shpërqendrohen nga përgjegjësitë e moshës madhore. Por teksa kufijtë midis reales dhe surreales turbullohen, ata përballen me vendime që do të përcaktojnë pjesën tjetër të jetës së tyre.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR