Filma Me Titra Shqip: Heist

93 min 2015 5,9 / 598
Kategoria: Krim Aksion Thriller
Viti: Nov 13, 2015
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 12,78
Shikime: 2575
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Një baba që nuk ka para për të paguar ndërhyrjen dhe trajtimin e vajzës së tij, ndihet i pashpresë. Një nga punonjësit e tjerë të kazinosë, lakmitari Koks, i ofron që të grabisin kazinonë. Kur gjërat shkojnë keq, ata detyrohen të marrin peng një autobuz.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR