Filma Me Titra Shqip: A Nice Girl Like You

94 min 2020 6,2 / 5
Kategoria: Komedi Romance
Viti: Jul 18, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 47,147
Shikime: 4154
Trailer: YouTube
Pershkrimi
"Lusi Neal është hedhur në lojë, kur përflitet se është shumë e frenuar nga ish i dashuri i saj. Në përpjekje për ta ndryshuar këtë, Lusi krijon një listë mjaft të çuditshme, që do ta dërgojë atë në një turbullirë dhe në një udhëtim befasues të gjetjes së vetvetes, miqësisë dhe dashurisë së re."
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR