Filma Me Titra Shqip: Martha Marcy May Marlene

101 min 2011 6,7 / 464
Kategoria: Dramatik Thriller
Viti: Oct 21, 2011
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 11,498
Shikime: 2500
Trailer: YouTube
Pershkrimi
E ndjekur nga kujtimet e dhimbshme dhe paranojat në rritje, një grua e dëmtuar lufton të ri-asimilohet me familjen e saj pasi iku nga një kult abuziv.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR