Filma Me Titra Shqip: Dragon Quest: Your Story

102 min 2019 6,9 / 91
Viti: Aug 2, 2019
Gjuha Origjinale: JA
Popullariteti: 12,499
Shikime: 1902
Pershkrimi
Luka, një hero, duhet të ndjekë hapat e babait të tij për të gjetur shpatën Zenitiane dhe për t'i dhënë fund sundimit të peshkopit të lig, Ladja.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR