Filma Me Titra Shqip: The Dark Knight Rises

165 min 2012 7,7 / 15337
Viti: Jul 16, 2012
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 31,053
Shikime: 1470
Pershkrimi
Kane kaluar 8 vjet qekur Batman u zhduk ne nate duke u kthyer ne ate cast nga hero ne nje te arratisur. Duke marre persiper fajin per vdekjen e D.A. Harvey Dent kaloresi I Nates ka sakrifikuar cdo gje per ate qe ai dhe komisioneri Gordon konsideronin si te “miren e madhe.” Por gjerat do te ndryshojne kur dalin ne skene nje Mace hajdute me nje axhende misterioze dhe Bane, nje terrorist I maskuar, planet mizore te se cilit e cojne Bruce te kthehet perseri rolin e batman.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR