Filma me titra shqip: Dirt Music

Publikuar: 24 Jul 20 16:25 Nga: Bak3
Android App: Shkarkoni aplikacionin DVDShqip. Funksionon ne te gjitha paisjet si Android TV, Android Box, Tablets dhe smartphone. Shkarkoje duke klikuar ketu: Play Store - APK | Kerkesa per filma? Eja ne grupin tone ne Telegram Duke klikuar ketu DVDShqip
Kategorite: Krim, Dramatik, Romance
Kohezgjatja: 104 minuta
Populariteti: 13,923
Statusi: Released
Vleresimi: 0 (0)
Shikuar: 318
Source: N/A
Trailer: YouTube
Pershkrimi: Dy njerëz të humbur ne jetë takohen në një mënyrë po aq rastësore se dhe magjike dhe arrijnë që të ndihmojnë njëri tjetrin që të gjejnë qëllime të reja për të jetuar.
Raporto Kualitetin e filmit


Mos beni shaka me butonin e kualitetit por vleresoje filmin pasi e ke pare. Do ndihmoje te tjeret shume dhe neve po ashtu! Faleminderit per mirekuptimin.

Raporto Link Dead

Filma te sygjeruar
Me te shikuarat
  • Kung Fu Panda
    Kung Fu Panda
    31025 | 10 Mar 2020

    Në Luginën e Paqes panda Po zgjidhet si Luftëtari Dragua pavarësisht se është obez dhe krejtë..

  • 365 Days
    365 Days
    2744 | 10 Apr 2020

    Masimo, trashëgimtari i një familjeje mafioze siçiliane dhe Laura, drejtoreshë shitjesh në një..

  • Casino Royale
    Casino Royale
    2019 | 26 Feb 2020

    Agjenti sekret “007” më i njohur në botë vjen në filmin “Casino Royale” për të shpëtu..

  • Pandemic
    Pandemic
    1728 | 05 Mar 2020

    Një virus me përqindje epike ka pushtuar planetin. Aty ka më shumë të infektuar se sa të painf..

  • Dragon Ball Z: Broly – The Legendary Super Saiyan
    Dragon Ball Z: Broly..
    1600 | 07 Mar 2020

    Paragusi mashtron Vexhetën për të ardhur në një planet të sajuar të quajtur "Vexheta i Ri". A..

  • Rich in Love
    Rich in Love
    1554 | 08 May 2020

    Djaloshi i pasur Teto është i vendosur të tregojë veten para Paulës, dashurisë së tij të zem..

  • Sniper: Ghost Shooter
    Sniper: Ghost Shoote..
    1401 | 07 Mar 2020

    Snajperat elitarë Brendon Beket dhe Riçard Miller kanë për detyrë të mbrojnë një gazsjellës..

Serialet me te shikuar
  • Gomorrah
    Gomorrah
    3304 | 04 Mar 2020

    Bazuar në librin më të shitur të Robert Saviano, kjo dramë e mërzitur e krimit italian pikturo..

  • Kurulus Osman Me Titra Shqip - Seriale Me Titra Shqip
    Kurulus Osman Me Tit..
    3290 | 29 May 2020

    Jeta e Osman Beut, birit të Ertugrul Gazi dhe themeluesit të Perandorisë Osmane...

  • La Casa de Papel - Money Heist
    La Casa de Papel - M..
    2113 | 03 Apr 2020

    Pas një grabitjeje të dështuar, Tokio rekrutohet nga Profesori për t'iu bashkuar grupit të tij ..

  • Stambolli i Pameshirshem - Titra Shqip
    Stambolli i Pameshir..
    1404 | 27 Mar 2020

    Kjo është, Stambolli i Pameshirshem - Titra Shqip , Ju urojm shikim të këndshëm...

  • Lucifer
    Lucifer
    1392 | 02 Mar 2020

    297/5000 I mërzitur dhe i pakënaqur si Zoti i Xhehenemit, Lucifer Morningstar braktisi fronin e t..