Filma Me Titra Shqip: The Silencing

93 min 2020 6,4 / 10
Kategoria: Krim Thriller Aksion
Viti: Jul 18, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 55,262
Shikime: 2530
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një gjahtar me metoda të përmirësuara të gjahut, e jeton jetën e tij i izoluar në një strehë që mbron kafshët e egra, përfshihet në një lojë vdekjeprurëse mes maces dhe miut, ku ai dhe Sherifja e zonës vendosin të ndjekin një vrasës të egër i cili mund të ketë marrë peng vajzën e tij vite më parë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR