Filma Me Titra Shqip: 2 Fast 2 Furious

107 min 2003 6,4 / 4665
Kategoria: Aksion Krim Thriller
Viti: Jun 5, 2003
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 3,511
Shikime: 3008
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Brian O’Korner është ne lufte me ligjin pasi e lejoi liderin e grupit kriminal te arratisej. Për te shmangur pasojat ai duhet te punoje me një koleg te vjetër dhe te ndihmoje policinë te arrestojnë një shpërndare droge.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR