Filma Me Titra Shqip: Seven in Heaven

94 min 2018 6,1 / 50
Kategoria: Horror
Viti: Oct 5, 2018
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 7,762
Shikime: 1002
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Adoleshentët Jude dhe June futen në një realitet të rrezikshëm alternativ pasi dolën nga një dollap ku ata kishin luajtur "7 në Parajsë". Jude zbulon se në këtë realitet të ri ai është akuzuar për vrasje, ndërsa June sulmohet ndërsa po shkonte në shtëpi.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR