Filma Me Titra Shqip: Psych 2: Lassie Come Home

88 min 2020 7,5 / 8
Kategoria: Komedi Krim Aksion
Viti: Jul 15, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 19,754
Shikime: 1686
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Shaun dhe Gus sapo janë kthyer në Santa Barbara për të ndihmuar shefin e tyre por e gjejnë veten jo të mirëpritur në klinikën ku është shtruar shefi Lesli. Ata do bëjnë të pamundurën për të zbuluar sekretet e errëta në korridoret e saj.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR