Filma Me Titra Shqip: The Best of Me

117 min 2014 7,3 / 1707
Kategoria: Dramatik Romance
Viti: Oct 16, 2014
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 10,258
Shikime: 2691
Pershkrimi
Donson dhe Amanda, dy ish -të dashuruar në kohën e gjimnazit ri-gjejnë njëri- tjetrin pas 20 vitesh në qytetin e tyre të vogël, gjatë funeralit të një mikut të tyre të shtrenjtë. Takimi i tyre rindez flakën e dashurisë që nuk e kanë harruar, por me sa duket fati do të vazhdojë t’i pengojë edhe këtë herë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR