Filma Me Titra Shqip: The Kissing Booth 2

132 min 2020 8,3 / 1973
Kategoria: Komedi Romance
Viti: Jul 24, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 156,804
Shikime: 5040
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Tashmë në vit të fundit, Elle ka një marrëdhënie në distancë të gjatë me të dashurin e saj Noah, bën aplikimet për kolegj dhe krijon një miqësi të re me një shok klase simpatik që mund të ndryshojë gjithçka.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR