Filma Me Titra Shqip: The Larva Island Movie

89 min 2020 7,8 / 34
Kategoria: Animacion Familje
Viti: Jul 23, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 75,445
Shikime: 2085
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Çak, një djalë që ka humbur për disa vite në një ishull, kthehet në shtëpi dhe bisedon me një gazetare për jetën e ishullit si edhe për shokët që njeh aty.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR