Filma Me Titra Shqip: The Midnight Man

95 min 2016 5 / 224
Kategoria: Horror
Viti: Sep 30, 2016
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 10,894
Shikime: 2874
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një vajzë dhe miqtë e saj gjejnë një lojë që thërret një krijesë të quajtur Burri i Mesantës i cili përdor mankthet e tyre kundër tyre...
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR