Filma Me Titra Shqip: The King of Staten Island

137 min 2020 6,7 / 28
Kategoria: Komedi Dramatik
Viti: Jul 22, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 48,172
Shikime: 1283
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Një gjysëm-autobiografi, komedi-dramë, për Pete Davidson, duke u rritur në Staten Island. Përfshirë humbjen e babait gjatë 9/11 dhe hyrjen në botën e komedisë (stand up).
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR