Filma Me Titra Shqip: Landfall

97 min 2017 0 / 0
Kategoria: Thriller
Viti: Nov 26, 2017
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 2,034
Shikime: 1827
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një çift i ri në Australinë tropikale merren peng nga tre kriminelë të cilët kanë me vete një kuti misterioze. Ata duhet të mbështeten tek guximi dhe dinakëria e tyre për të mbijetuar ndërkohë që një ciklon i madh afrohet.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR