Filma Me Titra Shqip: The Boxtrolls

97 min 2014 6,6 / 1129
Viti: Sep 10, 2014
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 9,874
Shikime: 1446
Pershkrimi
Sipas legjendës, një djalë i ri jetim përpiqet të shpëtojë miqtë e tij "Kutitë", nga një shfarosje. Ata janë përbindësha të papastër që zvarriten natën nëpër kanalizime për të vjedhur nga banorët e qytetit. Kjo është ajo që besojnë të gjithë, por në realitet "Kutitë" janë krijesa të çuditshme dhe të dashura që jetojnë nën tokë...
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR