Filma Me Titra Shqip: Offering to the Storm

139 min 2020 6,3 / 59
Kategoria: Krim Thriller
Viti: Jul 24, 2020
Gjuha Origjinale: ES
Popullariteti: 68,238
Shikime: 2216
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Kur detektivja Salazar përpiqet të zgjidh një çështje që ka përndjekur për vite me radhë qytetin dhe familjen e saj, ajo zbulon të fshehta të errëta që vënë në rrezik njerëzit pranë saj.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR