Filma Me Titra Shqip: Dil Bechara

101 min 2020 8,1 / 16
Kategoria: Dramatik Romance
Viti: Jul 24, 2020
Gjuha Origjinale: HI
Popullariteti: 25,238
Shikime: 2115
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Historia mes dy të sëmurëve me kancer dhe dashurisë mes tyre. Bazuar në librin e suksesshëm të Xhon Grinit "Faji i yjeve tona".
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR