Filma Me Titra Shqip: Avengers: Infinity War

149 min 2018 8,3 / 19132
Viti: Apr 25, 2018
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 106,527
Shikime: 6750
Pershkrimi
Avengers dhe aleatët e tyre duhet të jenë të gatshëm të sakrifikojnë gjithçka në një përpjekje për të mposhtur te plotfuqishmin Thanosin, përpara se shpërthimi i tij i shkatërrimit t'i japë fund universit.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR