Filma Me Titra Shqip: Legacy of Lies

101 min 2020 5,7 / 3
Kategoria: Thriller Aksion
Viti: Aug 6, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 60,72
Shikime: 3647
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Një ish-agjent i M16 detyrohet të rikthehet në botën e spiunazhit dhe angazhohet për të zbuluar të vërtetat tronditëse të operacioneve që janë kryer nga shërbimet sekrete.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR