Filma Me Titra Shqip: Shark Season

0 min 2020 0 / 0
Kategoria: Horror
Viti: Jul 28, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 3,842
Shikime: 3322
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një peshkaqen i bardhë, në mënyrë të pamëshirshme, ndjek tre kanoe në një ishull të sapo zbuluar. Ndërsa ata presin që të vijnë t’i ndihmojnë, baticat fillojnë të ngrihen, duke i detyruar ata të lëvizin drejt ujërave vdekjeprurëse. Tani gara është hapur, dhe peshkaqeni kërcënon jetët e tyre ndërsa ata mundohen të kthehen në tokë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR