Filma Me Titra Shqip: Deep Blue Sea 3

99 min 2020 6,7 / 52
Viti: Jul 28, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 35,186
Shikime: 3394
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Dr. Emma Collins dhe ekipi i saj po kalojnë verën e tretë në ishullin e "Little Happy" duke studiuar efektin e ndryshimit të klimës në peshkaqenë të mëdhenj të bardhë që vijnë në fidanishten e afërt çdo vit për të lindur. Sidoqoftë, jeta e tyre paqësore prishet kur një ekip "shkencor" shfaqet duke kërkuar tre peshkaqenë dema.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR