Filma Me Titra Shqip: Fast & Furious 6

131 min 2013 6,8 / 8029
Kategoria: Aksion Thriller Krim
Viti: May 21, 2013
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 3,002
Shikime: 2978
Pershkrimi
Hobsi bën të mundur që Dominik dhe Brajan të mbledhin skuadrën e tyre për të kapur një grup mercenarësh...
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR