Filma Me Titra Shqip: The Guillotines

113 min 2012 5,6 / 28
Viti: Dec 17, 2012
Gjuha Origjinale: CN
Popullariteti: 3,214
Shikime: 1191
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një njësi speciale nën urdhrat e Perandorit të Kinës, gjatë dinastise Çing, të quajtur Gijotinat, përdor shpatat e përthyera për të eliminuar rebelët dhe kundërshtarët e tij. Pas mbërritjes së armëve të zjarrit nga perëndimi fati i Gijotinave është i hidhur...
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR