Filma Me Titra Shqip: Temptation: Confessions of a Marriage Counselor

111 min 2013 6,6 / 88
Kategoria: Dramatik
Viti: Mar 29, 2013
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 11,78
Shikime: 3761
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një grua e martuar ambicioze bie pre e tundimit të një mashkulli te pasur i cili e çon atë drejt tradhtisë dhe shthurjes. Vendimet e gabuara do e ndjekin atë përgjithmonë duke rezultuar në humbje të bashkëshortit dhe shëndetit të saj.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR