Filma Me Titra Shqip: Hitman: Agent Jun

110 min 2020 8,1 / 8
Kategoria: Aksion Komedi
Viti: Jan 22, 2020
Gjuha Origjinale: KO
Popullariteti: 11,477
Shikime: 3034
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Historia e një jetimi, i cili shndërrohet në agjent vrasës për shtetin korean dhe pasi korr lavdinë si i tillë, vendos të zhduket nga bota e shërbimit sekret për të jetuar ëndrrën e tij të shkrimit të historive vizatimore. A mund të shkëputemi vërtet nga e shkuara?
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR