Filma Me Titra Shqip: Self/less

116 min 2015 6,4 / 2158
Viti: Jul 10, 2015
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 37,196
Shikime: 1829
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një pasanik që merret me pasuri të patundshme dhe që lëngon nga një sëmundje vdekjeprurëse transferon vetëdijen e tij në një trup të ri e të shëndosh, ama shpejt merr vesh se as procedura e as kompania që i ka kryer procesin nuk janë ashtu siç duken.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR