Filma Me Titra Shqip: Gabriel's Inferno Part II

0 min 2020 9,4 / 205
Kategoria: Romance
Viti: Jul 31, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 62,827
Shikime: 3255
Pershkrimi
Në këtë pjesë të dytë të triologjisë, do ta shohim profesor Gabriel Emersonin në një lidhje pasionante, por ende klandestine me studenten e tij Xhulia Miçëll në Toronto, ku lumturia e tyre kërcënohet nga komploti i studentëve, rregullorja akademike dhe një ish-i dashur xheloz...
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR