Filma Me Titra Shqip: Yes, God, Yes

78 min 2019 6.7 / 31
Kategoria: Komedi
Viti: Mar 8, 2019
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 33.691
Shikime: 2076
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një vajzë e re udhëton midis ndryshimeve të adoleshencës dhe rregullave të ashpra të shkollës katolike, duke u përpjekur të njoh më shume veten dhe dëshirat e saj.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR