Filma Me Titra Shqip: White Lie

96 min 2019 7.5 / 2
Kategoria: Dramatik
Viti: Sep 7, 2019
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 7.053
Shikime: 2301
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Një studente universiteti e cila shtiret si e sëmurë me kancer për të fituar vëmendje dhe përfitime monetare, përpiqet me të gjitha forcat për të ruajtur sekretin e saj.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR